Künye

Haber Avrasya bir 3.Göz Media iştirakidir.

Haber Avrasya; sadece Türk Dünyasından güncel haber ve bilgilendirmeleri yer aldığı, "Türk Dünyasının 3.Göz'ü" sloganı ile faaliyet gösteren bir sosyal paylaşım platformudur.

Adres ve Ticari Bilgiler / Address and Commercial Information

Adres: Mecidiyeköy, Selahattin Pınar Ar. No:25 D:12, 34381  Şişli / İstanbul 
Şirket Ünvanı: Üç Göz İnternet ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 
Vergi Dairesi ve Numarası: Zincirlikuyu V.D. 904 036 5882
Ticaret Sicil No: 687259


Telefon & E-posta / Telephone & E-mail

Telefon: +90 850 333 3 469  Mobil: +90 532 360 44 89
E-posta: info@haberavrasya.com - haber@haberavrasya.com


Yazılım ve Proje Geliştirme / Software & Project Development

Yazılım Geliştirme & Arayüz Tasarımı: 3.GözNews v.01
Yazılım Sorumlusu / Software Manager: Feyzullah GÜNEŞ (fgunes@3goz.com)


Domain ve Hosting Servisleri / Domain & Hosting Services

Domain: Natro Hosting         Hosting: 3.Göz Media - İnteratif Medya Hizmetleri


Not:
Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Haber Avrasya yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.haberavrasya.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2016 haberavrasya.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberavrasya.com'a aittir. dipnotlar.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberavrasya.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

haberavrasya.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberavrasya.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the dipnotlar.net However, sometimes haberavrasya.com uses third parties to process your information.

haberavrasya.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the dipnotlar.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with haberavrasya.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberavrasya.com and its services. When you use haberavrasya.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberavrasya.com cookies section of our full Privacy Policy.