1. http://www.haberavrasya.com/
 2. BİLİM TEKNOLOJİ

Kategori : BİLİM TEKNOLOJİ

Yayınlama Tarihi:29.04.2017 19:05:01

341 Defa okundu.

Emekli Albay Önsel, FETÖ terör örgütüyle ilgili, "Bizim çocuklarımızı aldılar, bize düşman ettiler. Benim evimde çorba içen adamlar bunlardan oldu. Düşünebiliyor musunuz, halka ateş etti." dedi.

İZMİR

 "Balyoz Planı" davasında beraat eden ve cezaevinden çıktıktan sonra Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili kitaplar yazan Emekli Jandarma Kurmay Albay Mustafa Önsel, "Bizim çocuklarımızı aldılar, bize düşman ettiler. Benim evimde çorba içen adamlar bunlardan oldu." dedi.

"22. İzmir Kitap Fuarı"nda okuyucularıyla buluşan ve kitaplarını imzalayan Önsel, burada yaptığı açıklamada, FETÖ'nün tertibi "balyoz davası" kapsamında yargılandığını ve 18 yıl hapis cezası aldığını hatırlattı.

FETÖ ile hayatı boyunca mücadele ettiğini, örgüte dair bildiklerini, yaşadıklarını, uyarılarını cezaevinde kaldığı süre içerisinde ve beraat ettikten son kaleme aldığını ifade eden Önsel, "Devletin içinde kendilerini kamufle eden FETÖ'cüler halen var. Bu nedenle devletin içindeki FETÖ'cü larvalar süratle temizlenmeli." diye konuştu.

FETÖ'nün uluslararası desteği olan bir örgüt olduğunu ifade eden Önsel, darbe girişimi zanlılarının ABD ve Avrupa ülkeleri tarafından hala teslim edilmemesine tepki göstererek, şu değerlendirmede bulundu:

"Bizim çocuklarımızı aldılar, bize düşman ettiler. Benim evimde çorba içen adamlar bunlardan oldu. Düşünebiliyor musunuz, halka ateş etti. Bu durum, en kızdığınız harekette bile yoktur. Sinsice örgütlendiler. Size komşuluk, arkadaşlık, dostluk, yapan, beraber yediğiniz, içtiğiniz kişilerin sizi arkanızdan vurduğunu, ihanetini gördük. Bu kabul edilebilir, insani birşey değildir. 15 Temmuz darbe girişimi ile FETÖ'nün silahlı bir terör örgütü olduğunu herkes açıkça gördü."

Önsel, kitap imzaladığı okuyucularıyla fotoğraf çektirerek, sohbet etti.

Muhabir: Mustafa Yıldırım


'Benim evimde çorba içen adamlar FETÖ'cü oldu'

341 Defa okundu.

Facebookla Yorum yaz

Yorumlar

Bu içeriğe ait ilk yorumu sen yapmak ister misin?

Yorum Yazınız

 • Hakkari'de 153 bin av fişeği ele geçirildi
  Hakkari'de bir kamyonda yapılan aramada 153 bin 250 av fişeği ele geçirildi.
   01.05.2017
  Hakkari'de 153 bin av fişeği ele geçirildi
  Hakkari'de bir kamyonda yapılan aramada 153 bin 250 av fişeği ele geçirildi.
   01.05.2017

  Editörün Seçimi

  Çok Okunanlar

  • Haber
  • Video
  • Foto Galeri